Her Şey
Tek Bir Çatı Altında

İhtiyacınızı ve İsteklerinizi Karşılayan Sosyal Olanaklar

Giriş

Kule şeklindeki taş mimarisi ile dikkat çeken giriş alanı, uzman güvenlik ekiplerimiz ile 7/24 güvenli bir hayat imkanı sunuyor. Ayrıca misafirleriniz lobi alanında sizler için özenle karşılanmaktadır.

Tenis Kortu

Yemyeşil çamların arasında bol oksijen ile keyifli tenis maçlarınız sizleri bekliyor.

Çocuk Oyun Alanları

Ailelerin neşesi olan çocuklarımız için, yemyeşil doğa, meyve bahçelerinin yanı sıra çocuk oyun alanlarımız ile keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyoruz.

Sosyal Tesisler

İçerisinde keyifli zamanlar geçireceğiniz Fitness Merkezi, Yüzme Havuzu, Market ve Kütüphane'den oluşan sosyal tesisler binası tüm ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik tasarlandı.

Her Sokağın Başında Sizi Güzel Bir Koku Karşılıyor

https://www.komsuevler.com.tr/assets/images/teras-hol/teras-2.png Bitez’in yemyeşil, mis kokulu bahçelerinden esinlendiğimiz peyzaj çalışmamızda, her sokağa özel seçilen farklı farklı ağaç türleri bulunuyor. Kendinizi limon, mandalina, bergamot, kumkuat ve portakalların yer aldığı, adeta kocaman bir meyve bahçesinde dolaşıyormuş gibi hissedersiniz. Kırmızı nar çiçeklerinin enerjisini ve turunçgillerin zindelik veren kokusunu içinize çektiğinizde yeniden doğmuş gibi olursunuz.

Ayrıca projemiz içerisinde yine büyük bir kısmı oluşturan Zeytin bahçesi ve Çamlık alanı ile nefesinize nefes katmayı planlıyoruz.

Shuttle Servis

Daha keyifli zamanlar geçirmeniz için her şeyi düşündük!

Site içerisindeki sosyal alanlar ve çevredeki plajlara shuttle servis hizmetimizle sizleri keyifli zamanlar bekliyor.

Rahatlığı Hissedin

Rahatlığı Hissedin

İletişime Geç